o farmě

Vítejte na farmě Hrzín!

Naše farma se nachází v půvabné vesničce Hrzín, vzdálené asi 65 km jihovýchodně od Prahy. Oblasti, vymezené městy Votice a Vlašim, vévodí majestátní hora Blaník. Farmu jsme založili v r. 2013 a obhospodařovaná plocha se postupně rozrostla na 40 ha.

Christopher vyrostl na ovčí farmě na pomezí Anglie a Skotska. V České republice žije už 28 let a před 20 lety otevřel své první řeznictví v pražských Nuslích. Z jednoho obchodu byly brzo čtyři, z toho dva specializované na britské potraviny. Díky vzpomínkám na dětství a dospívání strávené ve společnosti 600 ovcí a 50 krav se Christopher ale vždy toužil vrátit ke svým farmářským kořenům. Z obchodů si proto ponechal jen řeznictví a následovalo stěhování na venkov a pořízení prvních dvaceti ovcí. 

V současné době chováme ovce, krávy a slepice. Zvířata jsou ve volném chovu s velkorysými výběhy, které zahrnují nejen pastviny, ale také potok a lesíky. Žádný z našich pozemků není ošetřován chemickými přípravky. Fungujeme v souladu s přírodou, s důrazem na dobré životní podmínky zvířat a v roce 2017 naše farma získala certifikaci BIO. Proto můžeme našim zákazníkům nabídnout maso i vejce v té nejvyšší kvalitě a zároveň zachovat půdu a přírodu na našich pozemcích příštím generacím.

 Christopher a Zdenka Robertsonovi

 

 

Farma Hrzín - Christopher Robertson

Prodejny

prodejna

Vyhledávané řeznictví ROBERTSON najdete v Dolních Břežanech. Produkty můžete podle sezónní dostupnosti zakoupit také v e-shopu www.robertson.cz, nebo po domluvě přímo na farmě.

O farmě

o farmě

Volný chov ovcí, skotu a slepic na farmě s plochou cca 40 ha, vše bez chemie. Maso a vejce z čisté přírody Podblanicka si můžete objednat přímo z farmy nebo zakoupit v řeznictví Robertson v Dolních Břežanech.

Kontakty

kontakty

Christopher Robertson - Farma Hrzín

Hrzín 18, 257 03 Jankov, ČR

tel.: 317 711 252, mob.: 777 028 254
e-mail: farmahrzin@gmail.com