o farmě

Vítejte na farmě Hrzín.

Naše farma se nachází v půvabné vesničce Hrzín, vzdálené asi 65km jihovýchodně od Prahy. Oblasti, vymezené městy Votice a Vlašim, vévodí majestátní hora Blaník. Farma byla založena v r. 2013 manželi Robertsonovými a v současné době obhospodařuje plochu cca 30 ha.

Christopher Robertson vyrostl na ovčí farmě na severovýchodě Anglie. V České republice žije již 21 let a provozuje řeznictví v Dolních Břežanech. Díky vzpomínkám na dětství a dospívání strávené ve společnosti 600 ovcí a 50 krav se ale vždy toužil vrátit ke svým farmářským kořenům. Maso a jiné produkty z farmy putují na pult Robertsonova řeznictví a zákazník tak má jistotu, že maso je v nejlepší kvalitě a celý proces jeho výroby je pod kontrolou.

Chováme ovce, slepice, husy a kachen. Zvířata jsou ve volném chovu s velkorysými výběhy, které zahrnují nejen pastviny, ale také potok a lesík. Žádný z našich pozemků není ošetřován chemickými přípravky. Fungujeme v souladu s přírodou a s důrazem na dobré životní podmínky zvířat. Takto můžeme předložit zákazníkovi zboží v té nejlepší kvalitě a zároveň zachováváme půdu a přírodu na našich pozemcích příštím generacím.

Od listopadu 2017 je naše farma certifikovaná BIO farma.

 

Farma Hrzín - Christopher Robertson

Prodejny

prodejna

Vyhledávané řeznictví ROBERTSON najdete v Dolních Břežanech. Produkty můžete podle sezónní dostupnosti zakoupit také v e-shopu www.robertson.cz, nebo po domluvě přímo na farmě.

O farmě

o farmě

Zdravý volný chov ovcí, skotu, slepic, kachen a hus na farmě s plochou cca 30 ha bez chemie. Pečlivě kontrolované maso v té nejlepší kvalitě míří do vyhlášeného řeznictví ROBERTSON.

Kontakty

kontakty

Christopher Robertson - Farma Hrzín

Hrzín 18, 257 03 Jankov, ČR

tel.: 317 711 252, mob.: 777 028 254
e-mail: farmahrzin@gmail.com